streda 3. júna 2015

Srdcové záležitosti

Mám taký svoj malý art-journal, do ktorého vkladám emócie bez vodítka. To znamená, že ma neobmedzuje pri tvorení žiadna téma, žiadna farebnosť, nikto mi nekladie podmienky čo a ako použiť. Je to iba o mne, o mojom voľnom pohybe zápästím, o mojich rozhodnutiach... 
Lepšie povedané, také boli plány. 
Keby...

Keby som mala na seba čas! Od mladosti sa zaoberám vecami, ktoré by robili radosť predovšetkým iným. Tentokrát som sa rozhodla urobiť si čas pre seba a vytvoriť prvý príspevok do osobného art journalu.


Nie je v ňom použitého veľa materiálu, vybrala som predovšetkým moje srdcovky a v duchu týchto srdcových záležitostí sa nesie celá dvojstránka. Art-journal má malý formát, vlastne to bol pôvodne katolícky spevník (už neaktuálny).
Stránky som zagruntovala bielym gessom a hor´sa do roboty!


Celý proces by sa dal opísať citoslovcami ako šuch-šuch, šplech-šplech, ťap-ťap a podobne.
Prvou vrstvou bola modelovacia pasta nanesená cez šablónu.
Už som písala, že spreje Lindy´s Stamp Gang sú mojou srdcovkou? Na tento projekt som použila odtiene Tawny Turquoise, a Shabby Turbine Teal. Pri sprejoch z rady Starburst si môžete byť istí konečným efektom, ktorý chcete dosiahnuť, naopak, pri sprejoch Vintage si nemôžete byť istí absolútne ničím :) Tie majú totiž všetky akoby hnedý základ, vytvárajú zaujímavé farebné odlesky
 a výsledky sú vedené rukou náhody.


Všetko vysušené teplovzdušnou pištoľou som opečiatkovala pečiatkami Prima Marketing a nápisom. 


Odtrhla som zopár kúskov washi pásky a prilepila na povrch. Srdiečko z kovu je pofŕkané alkoholovými atramentmi Ranger a obkreslené čiernym perom.
Ešte zopár čiernych "cákancov" a môžem si povedať: "Hotovo!"
Prajem vám všetkým prekrásny deň!


7 komentárov: