streda 9. novembra 2016

Tajomstvo


Novembrová art-journalová výzva na ArtGrupe, ktorú vyhlasuje Denisa, má názov "Tajomstvo". Nie je to také ľahké vytiahnuť na svetlo božie svoje tajomstvá a už vôbec nie je ľahké preniesť ich na papier. Jednoducho som nemohla.
Tajomstvo je tajomstvo a bodka.
Pomohla som si teda citátom a hneď sa vrátila múza. Hudbu proste milujem!„V láske sa žena podobá hudobnému nástroju, ktorý prezrádza tajomstvo svojho pekného zvuku len dobrému hudobníkovi.“

(Honoré de Balzac)


Listopadowe wyzwanie art-journalowe na ArtGrupie, ktore prowadzi Denisa, ma nazwe "Tajemnica". Nie jest to latwe wyciagnac na swiatlo dzienne swoje sekrety i juz w ogole nie latwe przeniesc je na papier. Poprostu nie moglam.
Sekret jest sekretem i kropka.
Pomoglam wiec sobie sentencja i zaraz wena wrocila. Poprostu kocham muzyke!


"W milosci kobieta podobna do instrumentu muzycznego, ktory zdradza sekret swojego ladnego dzwieku tylko dobremu muzykantowi."
(Honoré de Balzac)
Kovové krídelká sú na svorke, dajú sa otáčať, pretože my, ženy k lietaniu potrebujeme nielen slobodu, ale aj správny smer.


Metalowe skrzydelka sa przymocowane na ćwieku, mozna nimi ruszac, to dlatego, ze my-kobiety potrzebujemy nie tylko wolnosc, a takze wlasciwy kierunek.
Janka

20 komentárov:

  1. Wow! Som ohúrená a očarená ❤

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Srdce plesá a duše se tetelí blahem! Krása a bodka. :)

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Uwielbiam Twoja interpretacje ....

    OdpovedaťOdstrániť