sobota 10. septembra 2016

ATC Coffee or tea?


Keď sa ma niekto opýta "Káva alebo čaj?", zvyčajne neváham ani sekundu. Káva, jednoznačne káva. Očarila ma nielen jej vôňa a chuť, ale aj pôvod, história, spôsob úpravy, servírovania. Jednoducho som si ju zamilovala v akejkoľvek podobe. Preto asi tušíte, že ak je je výber témy "Káva alebo čaj" na mne, vyberám si kávičku. V mojom podaní takúto:

Kiedy ktos mnie zapyta "Kawa lub herbata?", zazwyczaj nie waham sie ani przez sekunde. Kawa, oczywiscie kawa. Oczarowal mnie nie tylko jej zapach i smak, ale takze jej pochodzenie, historia, uprawa, etykieta jej serwowania. Poprostu polubilam ja w kazdym szczególe. Dlatego chyba sie spodziewacie, ze jezeli mam do wyboru tematy "Kawa lub herbata", wybieram kawke. Moja interpretacja taka:Ak aj vás téma láka, zájdite na blog ArtGrupy ATC a pripojte sa k výmene ATC v novej výzve od Olgy Helge a jej hostí.

Jezeli wam sie temat spodobal, zapraszamy na bloga ArtGrupy ATC, gdzie sie mozna zapisac do wymiany w nowym wyzwaniu, ktore prowadzi Olga Helge i gościnne projektantky.

18 komentárov:

 1. Janka, tolik jsem se těšila na tvoji verzi...a právem! Originální přístup, neotřelé zpracování...super!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jakie świetne!!!! Super po prostu!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Skvěle zpracovaný nápad!! Naprosto boží !! jdu si dát kafe :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Janeczko świetny pomysł na ATC w takiej formie, śliczne są :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. U Ciebie jak zawsze wszystko dopracowane :)

  OdpovedaťOdstrániť