piatok 27. novembra 2015

Stará láska


Kolíky na bielizeň - téma novembrovej výzvy (malé formy) na ArtGrupa ATC. Nemohla som odolať a pustila som sa do dávno zabudnutej činnosti - vyšívania. 
Lenže skúste vyšívať na takom malom povrchu! Prsty som mala boľavé ako gitarista - začiatočník, pretože plátno bolo predtým upravené médiami (pastou, farbami a pečiatkami), takže bolo dosť tvrdé, aby ním prechádzala ihla. Budúca majiteľka teda bude vlastniť tri dekoračné kolíčky vytvorené doslova tvrdou prácou :)

Klamerki - to temat listopadowego wyzwania (malych form) na ArtGrupa ATC. Nie moglam sie oprzec i poświecilam czas czemus, co dawno nie robilam - haftowaniu.
Tylko sprobujcie haftowac na tak malej powierzchni! Palce mialam jak poczatkujacy przy bolesnej, mozolnej gre na gitarze, i to dlatego, ze plotno przed haftowaniem bylo pokryte mediami, wiec twarde, zeby nim przeciagnac igle. Przyszla wlascicielka wiec bedzie miala trzy dekoracyjne klamerki stworzone doslownie ciezka praca :)14 komentárov:

 1. Wow! Čarovné sú! Nádhera... ❤

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Odpovede
  1. Gabi, ďakujem krásne, už som dlho nenavštívila "staré lásky" aj na blogoch, idem sa pokukať :)

   Odstrániť
 3. O rety... aż rozbolały mnie palce, gdy przeczytałam, jak mozolnie tworzyłaś dekorację klamerek... efekt jest niesamowity :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Piękne i jakie pomysłowe....Cudne! Ja tak sobie myślę,że Ty już w Warszawie z tym drucikiem i blejtramikiem zaczęłaś paluszki nadwyrężać....Nigdy bym na taki świetny pomysł nie wpadła.Chylę czoła:)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ale niesamowity pomysł. Klamerki zyskały niesamowitą oprawę :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Świetnie wyszły i kolorystycznie zachwycająco ;) Pozdrawiam

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Praca nad nimi na pewno ciężka, ale efekt wart tego poświęcenia! Wyszły przepięknie!

  OdpovedaťOdstrániť
 8. piękne, zimowe i cieplutkie
  fantastyczne!

  OdpovedaťOdstrániť