nedeľa 8. februára 2015

Art journal in the way - Klárka

Dvojstránka do Klárkinho art-journalu mi po prečítaní jej témy nedala spať :) Chcela som zachovať svoj rukopis, a súčasne sa priblížiť rukopisu Klárky, ktorým bola urobená obálka aj prvý vpis do AJ. Témou je ČAS, obmedzenia žiadne! Hurá!
Podkladom celého tohto vpisu je čiernočierne gesso. Ževraj to nie je vidieť? O tom je mixed media, vrstvy sa tak prekrývajú, že len kde-tu nájdete útržok pôvodnej. Veľmi mi celkovému efektu pomohol vzorovaný hodvábny papier, metalické farby a spreje a tak som sa snažila udržať to všetko v kovovej atmosfére "akože" stroja času.

Strona do art-journalu Klarki po przeczytaniu tematu mi nie pozwolila zasnać. Chcialam zachowac swoj rekopis i jednoczesnie dostosowac sie do rekopisu Klarki, ktora stworzyla  okladke i pierwszy wpis. 
Tematem jest CZAS, bez ograniczen! Hura!
Tlem calego tego wpisu jest czaroczarne gesso. Ze nie widac go? O tym przeciez jest mixed media, warstwy sie nakladaja, tylko tu i tam znajdziecie kawalek poprzedniej. Do calkowitego efektu pomogl mi i wzorzysty papier jedwabisty, metaliczne kolory, misty, staralam sie wiec utrzymac to wszystko w metalowych klimatach "jakby" maszyny czasu.


Číslice sú rôzne - chipboardy, kovové aj samolepiace penové (foam).
Numerki rozne - chipboardy, metalowe i samoprzylepne piankowe (foam).


Ak by ste tu hľadali ciferník alebo ručičky, tak sa snažíte márne. Čas pre mňa nevyjadrujú čísla, je to večné plynutie a čo si z neho zapamätáme, sú len chvíle prežité naplno. Silné emócie, okamihy šťastia či smútku, a preto  prežívajme každý jeho zlomok naplno.

Jezeli szukalibyscie tarcze lub wskazowki, próbujecie na prózno. Czas wedlug mnie nie wyrazaja numery, to wieczne uplywanie i to, co z niego pamietamy, to pelnia chwili. Silne emocje, chwile szczescia oraz smutku, dlatego przezywajmy kazdy z jego ulamkow.


V AJ som použila citát Paula Coelha: 
"Do something instead of killing time, because time is killing you."


W AJ uzylam cytat Paula Coelho:
"Do something instead of killing time, because time is killing you."

Dúfam, že majiteľka sa poteší!
Mam nadzieje, ze wlascicielce zrobi radosc!

8 komentárov:

 1. Janko, koukám s otevřenou pusou a koukám a pořád koukám a je to neskutečně čarokrásné!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem, Deni ♥ V Klárkinom AJ sa bude dobre tvoriť aj tebe, uvidíš, má atmosféru a pri nanášaní vrstiev sa zastaví čas! Vyskúšaj :)

   Odstrániť
 2. Plne s Deniskou súhlasím!! Je to úzasné!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. W mix-mediach jesteś wzór niedościgniony - podziwiam lekkość z jaką powstają Twoje żurnalowe wpisy :)

  OdpovedaťOdstrániť