pondelok 20. marca 2017

Patchwork card


Ahoj všetkým!

Dúfam, že prežívate pekný predjarný deň, i keď ja mám práve Vianoce. Áno, ide o marcovú výzvu vianočných pohľadníc na Rogatom blogu, kde je témou patchwork. V živote som s týmto prvkom nepracovala a hoci som vždy zbožňovala geometriu, pravidelne naukladané útvary sa akosi priečia môjmu oku. Vybrala som si teda pracovať po svojom. Pohľadnicu som urobila síce vianočnú, ale v surovom industriálnom štýle. Imitácia plieškov spojených nitmi mi vlastne pripomína tiež patchwork. Ako sa to pozdáva vám?


Cześć wszystkim!

Mam nadzieje, ze spedzacie piekny przedwiosenny dzien, choc ja wlasnie mam Swieta Bozego narodzenia. Tak, chodzi o marcowe wyzwanie na Rogatym, gdzie tematem jest patchwork. W zyciu z tym elementem nie pracowalam i choc ja zawsze uwielbialam geometrie, jakos tak regularnie poukladane ksztalty nie sa lagodne dla moich oczy. Wybralam wiec pracowac po swojemu. Chociaz kartke stworzylam swiateczna, jest ona w surowym industrialnym stylu. Imitacja blaszek polaczonych nitmi przypomina mi bardzo patchwork. Jak sie wam wydaje?


9 komentárov:

 1. Ciekawa karteczka :) Zaskakująca :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. To jest piękno wyzwań - można stworzyć coś innego, coś na własnych warunkach, choć oczywiście jak najbardziej w temacie :)nawet, jeśli nie bardzo nam pasuje!
  Kartkę zrobiłaś Janko w swoim stylu, patchwork industrialny Janki :) mam nadzieję, że dobrze się przy niej bawiłaś, bo ja oglądając ją na pewno!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. totalne zaskoczenie! Szaleństwo!
  Wszystkie kartki takie ugrzecznione, spokojne, stonowane, a u Ciebie rozwalony system! Rewelacja!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Bardzo oryginalna i PIĘKNA !!!!
  Jak dla mnie bomba !!!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Oryginalność Twojego pomysłu bije pozostałe karteczki na głowę! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Wow! Super! Trzeba przyznać, że bardzo pomysłowa!

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Fantastická a mimoriadne originálna ❤

  OdpovedaťOdstrániť