streda 29. júna 2016

Letný víkendový workshop - pozvánka


Chcela by som vás pozvať na jedinečnú akciu - víkendový pobyt, na ktorom vám budú odovzdávať svoje rady a skúsenosti skvelé lektorky. Ich zvučné mená vo svete scrapbookingu sú vám iste známe rovnako ako ich tvorba. 
V malebnom kútiku oravskej prírody si oddýchnete a načerpáte energiu prostredníctvom kreatívnych kurzov v skvelej atmosfére. Nebudú chýbať ani úžasné koláčiky od Aničky, večerná grilovačka, budete si môcť ohmatať naživo projekty a rukopisy rôznych scrapperov a potešia vás aj milé darčeky. 

Neváhajte, prihlášky len do 10.7.2016 na janyadesign@gmail.com!
Chcialabym zaprosić was na wyjatkowe wydarzenie - weekendowy pobyt, na ktorym wspaniali lektorzy przekaza wam swoje rady i doświadczenia. Ich popularne imiona w swiecie scrapbookingu pewnie znacie tak samo jak ich projekty.
W malym zakatku orawskiej natury odpoczniecie, naladujecie sie energia przez warsztaty kreatywne w swietnej atmosferze. Nie zabraknie niesamowitych ciasteczek Anuszki, wieczorem grill, bedziecie mogli na zywo podotykac projektow innych scraperow i pewnie uciesza was i mile upominki.
Nie wahajcie sie, zapisy trwaja tylko do 10.7.2016 na janyadesign@gmail.com!Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára