nedeľa 28. decembra 2014

December challenge 13arts - Photo inspiration

Vítam všetkých,

krásna zimná challenge na 13arts ma zaujala tak, že som pri tvorení layoutu zabudla na čas. Nechala som sa inšpirovať krásnymi farbami fotografie, ktorá je hlavnou témou challenge.

Witam wszystkich,
piekna zimowa challenge na 13arts zainteresowala mnie na tyle, ze kiedy tworzylam layout, zapomnialam o czasie. Zainspirowalam sie świetnymi kolorami fotografii, ktora jest tematem challenge.Použila som farebnú paletu z fotografie, taktiež motív dreva a vlny a ozdobila som tak fotografiu môjho syna Maxima.

Uzylam game kolorystyczna z zdjecia, równiez motyw drewna oraz wlóczki i ozdobilam zdjecie mojego synka Maxima.16 komentárov:

 1. such an adorable and awesome page! thanks for joining in at 13arts!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Look at this cute face!!! Lovely page!!!! I especially like how you have used the strings, you have based you design on them! Thank you so much for joining us at 13 arts!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Thank you, Melenia, for your kind words! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Amazing work! Thank you for joining us at 13@rts :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Janka, ako vzdy uzasne! Neviem sa vynadivat na cca milion detailov, ktore mas vzdy tak akoby len tak mimochodm s lahkostou zakomponovane do LO a pri tom tvoria pevnu strukturu. Tak easy a tak uzasne zaroven!

  OdpovedaťOdstrániť
 6. this is really adorable! the strings were a beautiful touch, but your clever way of splashes with the white paint really got me. Thanks for joining us at 13@rts!

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Such an adorable page.... Love the splashes of white and the embellishing, that string looks fab!! Thanks for joining us at 13 Arts!!

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Very beautiful and so cute!Thanks for joining us at 13 Arts!!!♥

  OdpovedaťOdstrániť