štvrtok 15. mája 2014

You are my Mr. Darcy (ATC)

Rozhodla som sa zapojiť do výmeny ATC Grupy, keďže téma "BEZ LEPIDLA" núti človeka premýšľať, či sa dá z papiera tvoriť aj inak ako lepením. Samozrejme, že sa dá!
Tu sú moje ATC s nádychom Jane Austen. A čo vy? Máte svojho pána Darcyho?

Zdecydowalam uczestniczyc w wymiance ATC Grupy, poniewaz temat "BEZ KLEJU" zmusza czlowieka, zeby sie zastanowic nad tym, czy mozna cos zrobic z papieru i bez klejenia. Oczywiscie, ze sie da!
Tutaj moje ATC z nuta Jane Austen. I jak wy? Macie swojego pana Darcy´go?


Kto by chcel náhodou pochybovať, že kvetinky nie sú nalepené: na papieriku s nápisom je malá dierka, do nej som vložika kvetinku na drôtiku, potom papierik prišila a omotala drôtenú stonku okolo kvetinky.

Kto watpi, ze kwiatki nie sa przyklejone: na papierku z napisem jest mala dziurka, do ktorej wlozylam rozyczke na druciku, potem papierek przyszylam i owinelam druciana szypulke kolo rozyczki.


Credit: 
paper Tropical Watermelon by UHK Gallery, stamps by IndigoBlu, mask Rays Tim Holtz, flowers by Prima Marketing, Ayeeda Pastel Mist Coral

13 komentárov:

 1. cudne :) powiedz, ATC z tą panią to jeden stempel czy zrobiłaś kolaż z kilku stempli? Bardzo mi się to podoba, no i pomysł z tą różyczką - pozdrawiam serdecznie Basia

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Dziekuje bardzo :) Stempel jest tylko jeden (znaczy kolaz na jednym stemplu), napis na dole jest osobno na innym stemplu :)

   Odstrániť
 2. piękny atc !!!
  "duma i uprzedzenie:to moja ulubiona powieść:)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. wspaniałości Janko! każdy powinien mieć swojego Pana Darcy-ego :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. i znowu w moim ulubionym kolorze, śliczności

  OdpovedaťOdstrániť
 5. a tak na marginesie uwielbiam pana Darcy, ale mam już swojego własnego :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Pomysłowe z tą różyczką :) Piękne ATC.

  OdpovedaťOdstrániť