nedeľa 13. apríla 2014

Guest book

Hej! Kaviarničky a cukrárničky navštevuje azda každý z nás a rada. Ale čo reštaurácie? Máte svoju obľúbenú? Očarí vás jedlo na prvý pohľad alebo až keď ho ochutnáte? Dáte prednosť intímnejšiemu prostrediu alebo rýchlym okoloidúcim pohľadom v nákupných centrách? Božské vône, chute, jedlo ako dekorácia, milý personál, príjemná atmosféra či dúšok dobrého vína... že prečo o tom píšem?
Jedna milá majiteľka ma požiadala o vytvorenie knihy hostí do novej (teda revitalizovanej) reštaurácie. Nezvyknem vyrábať na objednávku, ale tým farbám som nemohla odolať. Zatiaľ som sa zmohla na vrchnú stránku obalu a ešte ani neviem, či bude spokojná. Je v rovnakých farbách ako maľba v interiéri a tak len dúfam, že naplní očakávania. 

Hejka! Kawiarnie i cukiernie odwiedza chetnie chyba kazdy z nas. Ale co restauracje? Macie swoja ulubiona? Urzeknie was jedzenie na pierwszy widok lub dopiero wtedy, kiedy go sprobujecie? Wolicie intymna atmosfere lub szybkie spojrzenia w centrach handlowych? Boskie zapachy, smaki, danie jako dekoracja, mily personal, wspaniale klimaty oraz lyk dobrego wina... dlaczego o tym pisze?

Pewna mila wlascicielka poprosila mnie o stworzenie ksiegi gosci do nowej (rewitalizowanej) restauracji. Zwykle nie robie rzeczy na zamówienie, ale tym koloram poprostu nie dalo sie odmówic. Zrobilam dopiero okladke. Sprobowalam poszalec z tymi samymi kolorami, w jakich jest wnetrze restauracji, wiec mam nadzieje, ze bedzie zadowolona.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára