utorok 3. januára 2017

PF 2017


Je tradíciou, že s nástupom nového roka sa snažíme o zmeny vo svojom živote. Niekedy sú to zmeny vnútorné, niekedy vonkajšie, dobré je však, že máme chuť meniť. Nedávam si zvyčajne predsavzatia, ale nejaké tie dávnejšie sny vždy mám. Postupne sa napĺňajú a mňa napĺňa akýsi pokoj, sloboda. Začiatok roka patril teda slobodnej tvorbe, a to projektu "Putovný art-journal 2017". Milujem sa dotýkať práce iných kreatívnych ľudí, a preto je to pre mňa dôležitý projekt. 13 talentovaných dievčat z Poľska, Slovenska a Čiech si navzájom bude počas roka vymieňať svoje artžurnály a robiť v nich príspevky. Teším sa. Toto je obálka môjho AJ, ktorý sa vydá na cestu presne 10. 1. 2017. Vráti sa o rok plný emócií, farieb, odtlačkov rúk aj srdca.


Jest juz tradycja, ze z przyjsciem nowego roku staramy sie robic zmiany w swoim zyciu. Czasami sa to zmiany wewnetrzne, czasami zewnetrzne, dobre jest ale to, ze mamy na nie ochote. Zazwyczaj nie robie postanowien noworocznych, ale jakies dawne  marzenia jednak mam. Stopniowo marzenia sie spelniaja i ja czuje w sobie jakis spokój, wolność.
Poczatek roku nalezal wiec do wolnej tworczosci, konkretnie rozpoczal sie projekt "Wedrujacy art-journal 2017". Kocham dotykac prac innych kreatywnych ludzi, dlatego dla mnie to wazny projekt. 13 utalentowanych dziewczyn z Polski, Slowacji oraz Czech wzajemnie bedzie sie wymieniac artzurnalami i tworzyc w nich wpisy. Ciesze sie. To okladka mojego AJ, ktory rozpocznie swoja podróz dokladnie 10.1.2017. Wroci do mnie za rok pelny emocji, kolorów, odcisków rak i serca.Želám vám šťastie a zdravie počas celého roka 2017!

Zycze wam szczescia i zdrówia podczas calego roku 2017!

6 komentárov:

 1. Úžasný projekt, nádherná obálka AJ, som nadšená, poctená, dojatá, aj s málinko roztrasenými rukami... ❤

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Cudny projekt!!! To będzie wspaniała przygoda!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Dziekuje! Masz racje, kochana, bardzo sie ciesze :)

   Odstrániť
 3. Janka parádne, super. Na konci roka si viem predstaviť tu radost... Pricuchnut k tvorbe všetkých tých šikovných ľudí! :)

  OdpovedaťOdstrániť