sobota 10. septembra 2016

ATC Coffee or tea?


Keď sa ma niekto opýta "Káva alebo čaj?", zvyčajne neváham ani sekundu. Káva, jednoznačne káva. Očarila ma nielen jej vôňa a chuť, ale aj pôvod, história, spôsob úpravy, servírovania. Jednoducho som si ju zamilovala v akejkoľvek podobe. Preto asi tušíte, že ak je je výber témy "Káva alebo čaj" na mne, vyberám si kávičku. V mojom podaní takúto:

Kiedy ktos mnie zapyta "Kawa lub herbata?", zazwyczaj nie waham sie ani przez sekunde. Kawa, oczywiscie kawa. Oczarowal mnie nie tylko jej zapach i smak, ale takze jej pochodzenie, historia, uprawa, etykieta jej serwowania. Poprostu polubilam ja w kazdym szczególe. Dlatego chyba sie spodziewacie, ze jezeli mam do wyboru tematy "Kawa lub herbata", wybieram kawke. Moja interpretacja taka:Ak aj vás téma láka, zájdite na blog ArtGrupy ATC a pripojte sa k výmene ATC v novej výzve od Olgy Helge a jej hostí.

Jezeli wam sie temat spodobal, zapraszamy na bloga ArtGrupy ATC, gdzie sie mozna zapisac do wymiany w nowym wyzwaniu, ktore prowadzi Olga Helge i gościnne projektantky.

18 komentárov:

 1. Janka, tolik jsem se těšila na tvoji verzi...a právem! Originální přístup, neotřelé zpracování...super!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Skvěle zpracovaný nápad!! Naprosto boží !! jdu si dát kafe :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Janeczko świetny pomysł na ATC w takiej formie, śliczne są :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. U Ciebie jak zawsze wszystko dopracowane :)

  OdpovedaťOdstrániť