pondelok 17. novembra 2014

The best part of me

Je veľmi ťažké pre mňa (melancholika) pomenovať svoje fyzické či duševné prednosti, oveľa viac nájdem vždy tých negatívnych. V challenge "The best part of me" na blogu 13arts som to skúsila s projektom, ktorý nezachytáva moju najlepšiu fyzickú časť (aj keď teda o jednej by som vedela:), ale vyjadruje naozaj to najlepšie zo mňa - som stelesnená empatia. Dokážem vnikať do pocitov iných ľudí a trpezlivo ich počúvať. Mnohokrát to pre nich znamená viac ako rada.
Na rozlohe layoutu som sa vyjadrila po svojom - s gessom, textúrami, mistami, pečiatkami, glitrami a vlastnými kresbami ceruzkou. Už dávno som nekreslila, je to príjemný relax!


Jest bardzo ciezko dla mnie (melancholika) wyznaczyć swoje fizyczne lub psychiczne zalety, duzo wiecej znajde zawsze tych negatywnych. W challenge "The best part of me" na blogu 13 arts spróbowalam szcześcia z projektem, który nie odkrywa moja najlepsza czesc fizyczna (o jednej moze wiedzialabym:), ale wyraza tego najlepszego we mnie - jestem uosobieniem empatii. Potrafie wniknać do uczuć innych ludzi i cierpliwie ich wysluchać. Czasto dla nich to znaczy o wiele wiecej niz dobra rada.
Na powierzchni layoutu bawilam sie po swojemu - z gessem, texturami, mgielkami, stemplami, glitrami i moimi rysunkami olówkiem. Dawno nie rysowalam, to jest  przyjemny relax!

Credit: 
paper white Core´dinations, gesso white Lefranc & Bourgeois, cotton textiles white, Distress Embossing Powder broken china by Tim Holtz, Inka_Gold turquoise by Viva decor, white lace, stencil Bubbles by Prima Marketing, Mister Huey´s color mist (honor society) by Studio Calico, stamp Scipt by Wycinanka, stamp Illumination by 7Dots Studio, acrylic paint Dabber aqua by Ranger, Perfect Pearl Mists blue raspberry by Ranger, liquid water colour Ecoline black by Royal Talens, embossing powder black, color shine white by Heidi Swapp, draw by me

6 komentárov: